Říjen 2012

Ti s modrou krví - 13/25

31. října 2012 v 19:05 | Juliet Rocks |  Ti s modrou krví
Tak a je to tu! Konečně se zase hlásím. :) Hrozně dlouho jsem hledala chuť do psaní, a když jsem ji našla, ztratila jsem heslo. :D Takže to byl trochu delší proces, promiňte. Tuhle část bych ráda věnovala každému, kdo sem zavítá a třeba si i něco přečte. ;) A taky mé milé zlaté Illienel, která mi ochotně udělala betareadera. :* Děkuji! :)

Láska je zázrak

9. října 2012 v 22:26 | Juliet Rocks
Původně jsem chtěla psát úplně o něčem jiném, ale po rozhovoru s Illienel (ač to jistě nezamýšlela ;) ) jsem si uvědomila, jak byl můj původní záměr hloupý a úplně jsem ho přehodnotila. Ale abych se dostala k věci...
Pomalu se blíží Vánoce a nevím jak vy, ale já už si všimla všech těch ozdobiček a čokolád v supermarketech, ze kterých, upřímně, dost šílím. Víte, letos je mám trávit úplně někde jinde. Ne doma, ale vlastně taky doma. Je to složitější. Každopádně jsem na začátku měla jisté obavy. Že to bude jiné, že to nebude to právé, ale Illienel mě vyléčila. :) Protože budu s těmi, na kterých mi záleží a které miluju. A já bych se vás teď chtěla zeptat a možná donuti přemýšlet. Spočítejte si, kolik lidí na tomhle světě milujete. A nemyslím jen drahé polovičky, ale všechny - rodinu, přátele. Prostě lidi, na kterých vám záleží a na které si třeba právě o Vánocích vzpomenete. A to číslo si nechcte pro sebe. Nebo se o něj klidně podělte. Jen to neberte jako soutěž. Protože 1 od 10 se nemusí tak nutně lišit. Protože jeden přítel (ať už je přes 250 km daleko) je kolikrát dražší než celá třída dohromady. :)
Za tuhle úžasnou náladu děkuju Illienel. :)))

Ti s modrou krví 12/25

6. října 2012 v 20:21 | Juliet Rocks |  Ti s modrou krví
Jen kvůli Mai (promiň, nějak si nemůžu zvyknout na Emmi :D) ♥. A taky Surynce. :) Takže holky, tohle je pro vás. :)
"Tobě se to škvrně líbí!" řekl Jizvoun s vítězoslavným úsměvem.
Mederona prozradily jeho rdící se tváře. Tak přece mě má rád. Prolétlo mi hlavou, ale než jsem se tím stačila nějak více zaobírat, vytrhl mě Jizvoun z přemýšlení.
"Prosím, na," podal Mederonovi provaz a zašklebil se, "povedeš ji ty."