Únor 2013

Ti s modrou krví 18/25

8. února 2013 v 20:01 | Juliet Rocks |  Ti s modrou krví
Dnes jen krátký úvod. (Jsem na jarňákách u babičky, tak nechci být moc dlouho na počítači. ;)) Ráda bych tuto kapitolku věnovala Emmi, ačkoliv nekomentuje, přesto čte. (Tedy, říkala mi to. :)) Takže těchto... 1300? (Páni já se vážně zlepšuju, z původních 500 slov jsem se docela vypracovala. :D) Ano, 1300 slov je pro ní. :)
PS Illienel se omlouvám za spoiler, který jsem jí vyzradila a slibuju, že už to dělat nebudu. :D


Smrt je jen začátek, ukázka z prostředí ;)

3. února 2013 v 15:06 | Juliet Rocks |  Smrt je jen začátek
Za obrázek vděčím Penny. Děkuju moc, je neuvěřitelně povedený! :)

Možná jste si všimli (a možná taky ne), že Ti s modrou krví se blíží ke konci. (Zbývají poslední 3 kapči. ;)) A proto bych vám ráda představila (zatím jen opravdu okrajově, info článek bude později) novou kapitolovku, kterou budu přidávat po Krvi (spolu s Drakonaidy ;)). Jmenuje se "Smrt je jen začátek" a ano, jedná se o další pozitivní název. :D Každopádně je ze světa zombie a inspiroval mě k tomu jeden úžasný seriál: The walking dead. Každopádně přemýšlím, že poprvé za svou "kariéru" udělám rating. :D Protože to není čajíček. ;) :D Ale uvidím. No, každopádně tu je jedno video z prostředí, ve kterém se bude děj odehrávat. Je to tedy parodie, ale podle mě přesto dokonalá. ;) Jo a v článku je i původní verze videa. :)


Ti s modrou krví 17(druhá půlka)/25

2. února 2013 v 18:04 | Juliet Rocks |  Ti s modrou krví
Holky vážně, vždyť je to hrozná blbost. :D Vy, které to čtete mě asi musíte mít hodně rády, že? :) Děkuju vám za to a slibuju, že se vážně snažím a ještě se budu snažit víc. Pokusím se psát "pořádně". Jako vy. :) Děkuju za podporu. (I těm, které čtou, ale nekomentujou, jestli tu nějaké takové jsou. :D :))
Věnováno Bree, její druhá půlka. :)
PS Už se jich brzy zbavíme a přijde něco nového. Také se těšte na Drakonaidy. ;))


Snílek či dobrodruh...?

2. února 2013 v 16:11 | Juliet Rocks |  Letem světem
Tak jsem si říkala, že když už z tohohle blogu dělám frašku příběhy, udělám z něj frašku i ostatními bezduchými články. :D Ano, hádáte správně. Pořád nemám náladu k pořádnému psaní, ale mám náladu pustit vám krásnou skladbu, kterou mi před chvíli poslala Ills, ukázat vám nádhernou básničku, kterou jsem před nedávnem objevila a zamilovala se do ní, a taky vám ukázat obrázek a hodit k němu anketu. :))))

PS A taky vám sdělit, že mám neuvěřitelné štěstí, že chodím s Emmi do třídy. :)
"Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt."
Robert Fulghum
Usmívejte se, na světě je přece tak krásně :)

1. února 2013 v 18:06 | Juliet Rocks |  Letem světem
Původně to měl být článek o tom, jak jsem se včera měla příšerně a místo toho, abych o tom někomu řekla a pokusila se to rozdýchat, jsem byla protivná a dělala jem, že se nic neděje. Ve skutečnosti ani nevím, co zapříčinilo mou strašnou náladu, jen vím, že jsem jí už takhle špatnou hodně dlouho neměla. No, ale to nechci rozebírat, protože dost možná jsem byla jen unavená. Už se mám líp. :) Co líp, přímo báječně! A proto jsem vám chtěla říct, jak úžasný je pocit moct chodit. Vážně chodit. (Běhat ještě nemůžu, ale to nevadí. Časem to přijde. ;)) Ono je to možná hloupé, že se z toho tak raduju a říkám vám to přestože to není vlastně nic nového,a le já prostě měla potřebu říct vám, jak si to vůbec neuvědomujeme. Jak to úžasný a dokonalý pocit, který nic nenahradí. MILUJU chůzi! Miluju procházky venku v přírodě, ve městě, ale i ve školní budově. Jen ji prostě "prolézat", když už tam skoro nikdo není... Naše gymnázium je kouzelné. Dýchá to na vás z každé zdi. Miluju ho! :) Jo a proč ne. Víte, vadí mi, že u nás (v ČR) považujeme slovo "milovat" za jednosměrné. Že by mělo patřit pouze partnerovi/manželovi. To je podle mě strašně nefér. V angičtině "I love you" říkáš každému. Kamarádovi, zvířecímu mazlíčkovi, věci, ale i jídlu. A já to tak mám taky. Jenže se toho bojím. Protože když to řeknu tady... Musím se hned opravit a říct - "víš jak to myslím, jakože to mám hodně ráda". A to je na nic. :/ Já totiž miluju spoustu lidí a věcí i činností. :) Třeba tuhle naši blogovou snílkovskou "komunitu". :) Chtěla jsem vám pustit písničku, ukázat velice zajímavý obrázek (u kterého se nekladou meze představivosti a toho, jak si jeho význam vyložíte) a říct vám, že opravdu nevím, kdy se zase dostanu do těch "blogových zajetých kolejí". Mám blok. :x Ale to nevadí, protože já ho ho brzo dostanu. ;)
Pac a pusu děvčata :) (a možná nějaký chlapče, i když silně pochybuji :D)