Srpen 2013

Ti s modrou krví 20/25!!! aneb Kapitola, která měla být poslední...

11. srpna 2013 v 13:13 | Juliet Rocks :) |  Ti s modrou krví
Hned na začátek: Netěšte se!!! Nějak jsem to přepískla a zjistila jsem, že dvacet kapitol mi jistě stačit (alespoň na nějaký ten jakž takž konec) stačit nebude. Takže... V dohledné době předělám všechny nadpisy u Krve a přepíšu číslo 20 na 25. Vážně se moc omlouvám a doufám, že na mě nezanevřete a že to ještě se mnou a Mirou to toho konce vydržíte. :(

Dál bych chtěla upozornit na to, že mě Jack Notime :) naučil jak naformátovat text, aby se to dobře četlo a aby to dobře vypadalo. Hlavní myšlenku jsem tedy převzala od něj, i když jsem si to potom stejně udělala trochu po svém. :D :)

Kapitolu musím věnovat Surynce, protože jsem se právě dozvěděla, že i její srdce patří levanduli. :)

PS Objevila jsem obrázek Miry. :) Tak, jak by měla vypadat podle mé fantazie. Můžete se na něj podívat v článku. :)


Notime Novels

6. srpna 2013 v 16:08 | Juliet Rocks/Jack Notime |  Č.T.U.
Jak jste si určitě všimli už jednou jsem propůjčila svůj blog jinému kreativnímu tvorečku a to Šíše (autorce Noci Drakonaidů - pořád na ní doléhám, ale nic nového od ní nemám :() a nyní bych to ráda udělala zase. Dva články pod tímto tedy nepatří mně, ale mému velice dobrému příteli, který se také snaží prosadit v literární branži. Jeho styl psaní je trochu jiný, než na jaký jste zvyklí ode mě nebo Šíši. Je prostě víc klučičí. Jeho příběhy jsou velmi barvité a osobité a mě přijdou o dost kvalitnější než ty mé. Rozhodně doporučuji jeho dílo zkusit. ;) A podotýkám: každý komentář potěší, zvlášť od vás, mí milí čtenáři :)))

A teď pár slov od něj:

Zvu Vás, všechny příznivce tvůrčího psaní, na mé stránce obsahující veškerou dosavadní, vzniklou, tvorbu. Pokud Vás něco zaujme, pokud budete mít nějaké připomínky stačí mi napsat na email. Nemám moc rád rozepisování, tak tedy stručně. Naleznete zde několik scifi, fantasy, horrorových i akčních příběhů a povídek, pak obrovské množství epigramů, básní a balad, nebude chybět i experimentální próza.
Jack Notime

Více na: notime-novels.webnode.cz

Č.T.U. - Rituál; prolog

6. srpna 2013 v 15:57 | Jack Notime |  Č.T.U.
PROLOG - Jeskynní naleziště


Datum: 14.5.2025, 1:30 a.m

Od: jk@archcz.com

Název: Neuvěřitelný nález 12-44VGX9-JKMKBK1CZ
Příloha: gps.jk.147.txt
Ahoj Maxi, mám trochu problém s jedním případem. Nemohl bys k nám prosím přijet. Pomoc by se hodila, víš? Našli jsme jednu divnou kostru "nedaleko" v Karpatech. No musíš si ji prohlídnout sám. Co nejdřív dojeď!!! Souřadnice GPS najdeš v příloze.
Jáchym Kohen, antropolog, Institut mezinárodního archeologického výzkumu

P. S - Hlídají nás vojáci, tak na ně nebuď nepříjemný. Díky.

Č.T.U. - Rituál; stearpunkový prequel

6. srpna 2013 v 15:56 | Jack Notime |  Č.T.U.
PRELUDIUM

Ve svitu Měsíce odhalen

Není to dávno, co jsem se prodíral lesem sám. Ale teď. Mezi stromy se vkradla temnota a stín. Na pár hodin se staly opatrovníky stromořadí a jejich obyvatel. Jejich služka mlha mne zahalila do nevědomosti a beznaděje. Do mé mysli se kradl všudypřítomný chlad a jeho věrný přítel strach. Kráčel jsem po příkré pěšině k vesnici, na místo, kde jsem se podruhé narodil. Již nepatřím mezi lidi, ale démony. Jak by nás nazvalo lidské plémě. Já, jakožto zplozenec všeho zla měl jsem se od nich odloučit a chladnokrevně je zabíjet, zato že oni nás vytrvale pronásledovali a ničili. Po čase na nás, ale zapomněli. Zemřeli ti, co o nás věděli a neměli čas a síly zanechat informace budoucím generacím. Jsem zato z celé své existence vděčný.
Na kopci stála osada, můj domov. Jmenovala se Stromová strž. Měla tvar oválu a v něm uprostřed plál jasný oranžový plamen. Kolem něj stálo několik chýší z kamene a dřeva. Otevřel jsem bránu, která hlasitě zaskřípěla. Naštěstí to nikdo nepostřehl. Vidím, že se u ohně něco děje. A rychle přibíhám, abych byl přitom.

Ti s modrou krví 19/25

6. srpna 2013 v 12:14 | Juliet Rocks |  Ti s modrou krví

Tak po půl roce nová kapitolka bez delšího úvodu.

Věnována:

Surynce za krásnou novou kapitolku ŽJB
Emmi k narozeninkám
Illienel protože doufám, že ji to potěší