Červen 2014

Palačinky

20. června 2014 v 16:31 | Juliet Rocks |  Překlady
Kecy:
Opět překlad fan povídky na seriál once Upon a Time. přečíst si ji může každý, i ten, co seriál nesleduje, s kratičkou vysvětlivkou - Regina adoptovala Henryho, který ale objevil svou biologickou matku - Emmu. Regina se teď bojí, že o něj přijde.
PS Je to pohádková postava, která bývala Zlou královnou.
Věnování:
Pro Illienel, díky, že koukáš, a že se ti to líbí! :)
Překlad:
Překládalo se to krásně, jazyk byyl jednoduchý a plynulý, takže supr. :) Až na ten konec. Nebeská mě určitě zase "sjede", ale já prostě nemohla jinak a musela jsem konec totálně překopat. Takže se kliďánko mrkněte na originál, který jsem taky přeložila, takže pro zájemce ho sem můžu taky dát, ale od * poznáte, kde jsem se přestala držet originálu a začala jsem tvořit sama. Vualá, prosím, užijte si to a poděkujte Ills, bez ní by to tu nebylo. ;)
Obrázek: (kliknutímse dostanete na původní povídku)

Sherlock

15. června 2014 v 15:12 | Juliet Rocks |  Seriály

.....Název: Sherlock

.....Zkratka: ---

.....Český název: Sherlock, detektiv 21. století

.....Žánr: Krimi/Mysteriózní/Drama

.....Počet řad a dílů: 3x3 díly

.....Délka dílu: cca 90 minut

.....Nejoblíbenější postava (foto): John :)


.....Oblíbená postava (foto): tak jasně, že Sherlock! ;D

.....Oblíbený herec (foto): ---

.....Pět slov, co mě s tímto seriálem asociují: wow, aha, tak to jo, vážně?, páni!

Letter to Lana Parrilla (♥) and a big request

3. června 2014 v 18:34 | Juliet Rocks |  English, bitte
As you can see I kinda have started to be more active here and I would like to tell you that I would love to maintain it. :D So today it´s a new article in my poor English. ;D Asi you can see HERE, it´s a third of them. ;) And I would like to tell you about how I was writing to my recently the most favourite actress (because the first place will forever belong to Elizabeth Mitchell, our unfogettable Juliet from Lost) from the best show ever. :) Yeah, you are guessing right it´s nobody else than...

Lana Parrilla from Once Upon a Time also known as The Evil Queen or Regina Mills.

Well, actually there is not much to say. I decided to write to Lana because I saw that she had answered to one girl who has a blog about collecting autographs (by the way I hate this hobby). So I wrote her and I waited for answer. And I would love to tell you that I got it but that wouldn´t be true. I hadn´t actually and I´m feeling really miserable about it because I have read on her twitter that she is answering to EVERY LETTER. So I guess the mistake has to be somewhere above the Atlantic Ocean - to be clear I think she never got the letter.And there is the request. But it´s more like a question. ;) Should I write her again? I wanted to send her a package for her birthday but I´m not sure about it. The reason why is that it´s really expensive to send it to USA and it´s not like 100 % sure that she will get it. So... What do you think, should I or shouldn´t I send her a birthday gift...?

Thanks for you attention, I appreciate it. :) And it would be lovely if you could help my with my dilemma. :)

PS Who needs a translation feel free to ask me for it in comments below. ;)

Tag...? :D

1. června 2014 v 22:09 | Juliet Rocks |  Letem světem
Ahojda. :) Neptejte se mě, co to ten tag vlastně je. :D Prostě jsem byla nominovaná na otázky, na které odpovím a . . :D Nominovala mě WhitEvil, fanynka OUaT a moc milá holčina. :) A mě to zaujalo, takže jsem si řekla - proč ne. ;) :)

Líbí se vám ten nový "desing"? :)