Květen 2015

Viddsee

26. května 2015 v 22:33 | Juls |  Letem světem
Upozornění! K tomuhle článku balení kapesníčku - značka? Nutné!


Určitě jste na "fejsbuku" narazili na tohle video:


No, já taky. A když jsem ho viděla, řekla jsem si, že musím zapátrat po dalších. A našla jsem. (Chtělo to pouze několik hodin času a pár balení kapesníčků. ;)) Objevila jsem kanál Viddsee a po zkouknutí několika desítek, jsem vám vybrala pouze dvě, podle mého názoru nejlepší (a zároveń i ta kratší). :) Takže prosím a přeji "příjemnou" zábavu. ;)


Maturita je za mnou aneb Opouštím tu nejlepší školu všech dob!

21. května 2015 v 19:55 | Trochu na měkko, ale jinak pořád stejná Juliet |  Juliet Rocks
Můj maturitní den skončil vlastně už v úterý, ale dva dny mi trvalo, než jsem sepsala celý průběh dne, který jsem sem původně chtěla dát, ale... Za prvé má 4 celé písmem veliksoti 11 popsané A4 a za druhé... Je příliš osobní. Takže vám sem pouze hodím můj utvořený obrázek, úvod k článku a mé výsledky. Enjoy!


Rozhodla jsem se napsat takovou mou osobní vzpomínku na můj maturitní den. :) Proč? Protože kdykoliv se na něj někoho zeptám, nikdo si nic nepamatuje. A to já nechci! Chci o tom umět vyprávět, a pokud ne, tak si o tom alespoň sama přečíst a připomenout si onen den, zatím ten nejdůležitější v mém životě. Tudíž…

Můj maturitní den

Mé maturitní předměty + známky:

· Matematika 3 (blbý Cermat!!! 24% lidí neuspělo)
· Čeština 1 (Viewegh - Báječná léta pod psa)
· Angličtina 1 (London + other cities)
· Španělština 2 (La literatura y el cine)


Jak jsem dostala pusu od českého krále folku (♥)

14. května 2015 v 19:16 | Juls |  Juliet Rocks
Aneb, ať žije svaťák a prokrastinace! :D Článek speciálně pro Ills. :*


***

Myslím (a upřímně doufám), že každému hned po přečtení nadpisu došlo, o kom mluvím. Pokud ale ne, dám vám sem fotku, která mi visí doma na nástěnce, je totiž moje oblíbená. :)


Než přejdu k věci (a osobnějšímu pojetí článku) chci vám pustit moje oblíbené písničky z nového (relativně) alba Tak mě tu máš. :)

A vezmeme to od "nejsmutnější" k té "nejveselejší", ať se máte na co těšit. ;)


Zbloudilý Koráb.
(Moje nejoblíbenější. :))


Řeka zapomění.
(Dlouho jsem přemýšlela, zda vám ji sem dát, ale mě prostě něčím oslovuje, nevím - musela jsem.)


Já chci poezii.
(Jak jsem říkala (nebo ne?) to nejlepší nakonec. Prostě... Touhle mě naprosto odrovnal, je vážně úžasný!!!)


Vůně pomerančů a čokolády

12. května 2015 v 18:23 | Juliet |  Jednorázovky
Původně jsem Illienel slíbila článek úplně o něčem jiném, ale takhle to dopadá, když se máte o svaťáku učit - hrabe vám z toho! :D A tak jsem asi po roce něco napsala. Je to sice jen drabble a půl, ale myslím (a doufám), že myšlenku (a dobrou) to má. :) Styl je ale o to horší... :/ No nic, jde na tom vidět, že jsem nic nenapsala hooodně dlouho. A že i předtím to nemohlo mít valnou kvalitu. :D Ale tady to je, pro mé věrné. :) Takže Illienel a Emmi, mám vás ráda! ♥

PS Příběh navazuje na předchozí článek.


Když máte tu nejlepší rodinu na světě! ♥

6. května 2015 v 18:12 | Juls |  Juliet Rocks
Nejdřív bych se chtěla veřejně omluvit všem, kteří sem třeba i někdy zavítají a hledají nový článek - věc se má tak, že jsem včera dopsala písemky a asi za týden mě čekají ústní. Jej! Ať žije maturita! No, chci se vidět, neboť jsem ještě nezačala... O:) Ale ono to určitě přijde. ;D Mám lehké předměty, tak je těžké se k něčemu donutit. (ájina, špánina a čeština) Chtěla jsem se s vámi ale podělit o něco jiného....

Včera, jak jsem odcházela ze školy, padla na mě špatná nálada. Z čeho? Ze všeho. Babička je po operaci páteře a bude u nás tři měsíce, po které musí POUZE ležet. Mamky ségra musí opět na ozařování, protože se jí TO vrátilo, opět. Nepřijede druhá teta, na kterou jsem se MOC těšila. Do školy, ve které jsem byla dennodenně se podívám už jen dvakrát - až půjdu na ústní, a pak na předávání vysvědčení. Takže tak. Držela jsem se dlouho, ale včera bylo slzavé údolí. Ale co na mě nečekalo dneska??

"Prý balíček," řekla mamka, jen co vyšla z balkónu.

"Pro mě? Ale vždyť já nic nečekám," odvětila jsem překvapeně.

"Jen si pro něj běž," potutelně se usmála.

Od tety, strejdy a (hlavně) sestřenky. :)

Balíček. :) Ale ten nejnečekanější, nejúžasnější a prostě nejlepší balíček na světě! :) A kdybyste četli ten dopis! No, brečela jsem znova. ;D Tentokrát ale štěstím. :)

"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí."
Lev Nikolajevič Tolstoj

Buďte rádi za svou rodinu, ať už je jakákoliv.

Protože rodina je to jediné, co vám zůstane navždy. ♥