Srpen 2015

Once Upon a Time TAG 3/6

27. srpna 2015 v 18:24 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
...a jedeme dál! :) Dnes máme na programu...

7) Koho shipuješ: Ve skutečnosti shipuju 3 páry. A jeden se vám asi nebude vůbec líbit. Takže začnu "klasikou". Což jsou...

Charmings.Jop, jsou prostě ta stará dobrá klasika, která nikdy nezklame, blame me.

Once Upon a Time TAG 2/6

25. srpna 2015 v 16:46 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
... pokračujeme! :)


Once Upon a Time TAG 1/6

24. srpna 2015 v 19:07 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
Když jsem na tenhle tag narazila TADY věděla jsem, že ho prostě MUSÍM udělat taky. Holky z Evil Queen blogu mě totiž zase nakazily "Oncerskou" náladou a to tak, že jsem se zase nadchnula do spousty věcí na internetu (které už si ale vážně konečně koupím!) a do dalšího dopisu pro Lanu (no, tedy snad...). :D Nicméně jak jsem si sepisovala odpovědi a hledala k nim obrázky, zjistila jsem, že by to byl extrémně dlouhý článek, a tak pojedu na 6x. :) A poslední, šestá část, budou MOJE doplňující otázky (na které by pak třeba mohly odpovědět i holky... O:)). Ale teď už jdeme na první tři! :)

Guru gurmánky :3

9. srpna 2015 v 0:13 | Juliet |  Once Upon a Time
Právě mám za sebou naprosto parádní setkání s Rainy z hiding-place. Bylo to až tak moc parádní, že nevím, co bych vám o tom měla víc říct. :D Ne, pravdou je, že jsem se tak moc těšila na tenhle článek, až jsem ho začala psát o půlnoci a jelikož jsme posledních pár dnů byly zvyklé s Rainy chodit spát průměrně tak kolem půl třetí... No, jsem ztahaná jako kotě. Takže k věci...

Rozhodly jsme se společně založit blog, na kterém budeme vystavovat (a většinou i prodávat) naše výrobky. Bude to taková všehochuť, ale dneska jsem se chtěla pochlubit s pár kousky s tématikou Once Upon a Time, které se tam určitě objeví! :) Tak směle do toho a šiřte to, děcka! :)

!!!BLOG nebude!!!
(zjistily jsme totiž, že je zakázáno vystavovat na něm cokoliv k prodeji)
A tak tedy:

Asi nejpovedenější kousek. (udáno)

Náhrdelník Emma Swan. :)

Náhrdelník Apple Tree, Regina, The Evil Queen

Náramek Evil Queen, Regina (udáno)

Toť vše, kochejte se, vybírejte, přemýšlejte, co byste v budoucí nabídce našeho blogu rádi viděli... A obecně se mějte krásně! :) (A sledujte Once Upon a Time! ;D)

16 Personalities

1. srpna 2015 v 23:07 | Juliet |  Once Upon a Time
Dnes tu máme opět článek s Once Upon a Time tematikou. :) Přivedly mě na něj děvčata z blogu Evil Queen, takže bych jim ho tímto pádem chtěla věnovat (nevím, jestli se dá věnovat článek, ale když můžete věnovat povídku či její kapitolu, tak proč ne, ne? ;)).


Na svém blogu totiž psaly o tom, jak je baví přirovnávat k postavám známé lidi. A tím jsem se vždycky ráda bavila taky. :) No, ale teď jsem tuto "hru" přivedla k dokonalosti. Čirou náhodou jsem si dělala tento osobnostní test. TADY Je zadarmo a zabaere jen chvíli, tak si ho před dalším čtením prosím udělejte. ;) No a vyšlo mi, že jsem ISFJ. Což by samo o sobě nebylo moc zajímé, až na to, že jsem potom na netu našla tenhle obrázek: !!!