Září 2015

Once Upon a Time TAG 6/6!

7. září 2015 v 12:00 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
A jdeme do finále. ;) Děkuju všem, co se mnou prošli celý tag, byla to sranda! :)

18) Jak jsi přišla na OUaT: Jednou v létě, ani nevím kdy to bylo, tak 3 roky zpátky? Jsme seděly s mojí nejlepší kamarádkou u jejího táty v kuchyni a řešily, na co budeme večer koukat.

Ona: Film?

Já: Ne, blah.

Ona: Seriál?

Já: Jo!

Ona: Ale jakej?

A tak jsme prolezly celou ednu a vylezly nám z toho !2! vítězové The Walking Dead a Once Upon a Time. A jelikož jsme se ten večer chtěly bát (jop, hloupý teen léta :D), tak jsme zvolily zombíky (moje druhá srdcovka ♥, btw.). Ale mně to nedalo, a pak jsem se doma podívala na první díl. A HNED jsem se do něj zamilovala!!! Volala jsem to Šíše (té nej. kamarádce, která tu má btw. pubikovanou povídku, kterou byste si rozhodně měli přečíst, protože je skvělácká ;)) a ona se teda podívala taky no a od druhého dílu jsme už koukaly spolu. :) Miluju naše seriálové (a někdy i filmové - měly jsme třeba LOTR maraton) večery!!! ♥

Tak a teď už k mým otázkám... :) Jak jsem tak zjistila, mám vlastně jen dvě, ale stejně budu MOC ráda, když na ně na svém blogu (nebo mě do komentářů, ale tam nejdou vkládat obrázky :/) odpovíte. :)

19) Nejoblíbenější Charming: Pravdou je, že za mě jsou to buď všichni, nebo nikdo. A ano, vím, jak prazvláštně to zní, ale já je miluju jako rodinu. Jako jednotlivce... Už zase tolik ne. :D


(Nakonec mi prosím zahlasujte v anketě, kdo je váš "TOP Charming". (Vím, že to většinou bude: žádný, obecně nejsou moc oblíbená rodina, ale.. Zkuste se pořádně zamysleta a třeba zavzpomínat na první sérii. ;)))

20) Co všechno vlastníte s tematikou OUaT (máte doma): Razím heslo: Kolikrát máš doma nějaký seriálový předmět, tolikrát jsi fanouškem. :D Ne, to samozřejmě kecám. ;) Ale... Když už jsem konečně našla nějaké další nadšence tohoto seriálu, nebojím se naopak se těším tomu, že se "pochlubím", kde všude u mě doma můžete OUaT najít. :) Začala bych tím nejdůležitějším, což jsou dva dopisy od Lany. O tom prvním si můžete přečíwt ve dvou článcích. TADY píšu o tom, jak jsem jí psala a TADY píšu o tom, jak jsem dostala odpověď. :)


Napsala mi, ať nepřestávám snít. A já se toho držím. :)

Jinak v prvním článku vůbec jsem řešila, zda jí napsat znovu. Chtěla jsem jí tehdy poslat dárek k narozeninám a potřebovala jsem radu. A ačkoliv jsem o tom nikdy na blog nenapsala, udělala jsem to a dárek jí poslala. :)


A tohle mi přišlo:


A teď se vám k něčemu musím přiznat. Když jsem to fotila sem na blog, musela jsem to vytáhnout z poličky a obálky, kde to přesně rok leželo!!! :/ Taková hanba a škoda, když si vezmete, jak nadšená jsem z toho byla! A pořád jsem. ;) Jen... Jsem si tehdy říkala, že je to jenom pro mě a pro nikho jiného - nechtěla jsem, aby se mi stalo, že někdo přijde k nám domů, uvidí to v rámečku a zeptá se: "Kdo to je?" Ale víte co? Peču na takový lidi, prostě pro mě je to důležitý a tečka. Takže si hodlám pověsit Lanu na zeď. :) (Ó bože, to zase znělo morbidně! :D)


Dále tu máme mou oblíbenou knížku (kterou má momentálně půjčenou Rainy :)) s řetízkem Reginina Apple Tree.A pak už jen mé dvě nejoblíbenější fotky ze seriálu, které mám an nástěnce. :3TAK A TEĎ POZOR PROSÍM! Následující věc má být dáreček a překvapení pro holky na říjnový sraz Once Upon a Time fanoušků, o kterém si více můžete přečíst ZDE. Takže holky poprosím, jestli si nechtějí kazit překvapení, tak ať článek nerozklikávají. ;) A na druhou stranu, jen se podívejte, co jsem vytvořila, protože...


Once Upon a Time TAG 5/6

5. září 2015 v 23:59 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
14) Kdyby si mohla být některou z postav, kdo bys byla: Tak na toto existuje velmi jedoduchá odpověď. Ale tak trochu roztrojená. Mám totiž 3 postavy, kterými bych chtěl být. Tak začneme tou, kterou bych chtěla být nejvíc.


Snow.Kdybych byla Snow a měla Charminga... Nic víc bych nepotřebovala. Prostě: I will always find you. ♥ Mít někoho takového je jako... Modré z nebe. :3


Emma. O můj bože, mít tak milující rodinu, rodiče, umřela bych štěstím. Vzdali se pro ní všeho a já jí prostě nikdy nezapomenu, jak se k nim chovala. Kdybych JÁ byla Emma, vážila bych si jich od prvního momentu. A nejenom jich. Ale i Henryho (!!!) a Hooka. Prostě - mně nedělá problém někomu říct, že ho miluju Emmo. :P

Tak a teď za třetí...


Once Upon a Time TAG 4/6

4. září 2015 v 23:59 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
10) Team Dobro nebo Zlo: Seriously what is wrong with you people?! Zatím jsem tyhle tagy viděla tři. A pokaždé byla odpověď stejná - zlo. Zlo, zlo a ještě jednou zlo. Vážně, upřímně to nechápu. NECHCI být zlá. NECHCI patřit k temné straně. CHCI si zasloužit happy ending a VÍM že: "villains never get their happy ending". Takže ano, za mě rozhodně a jedině:

DOBRO
Hallo, Berlin!

3. září 2015 v 16:29 | Juliet |  Juliet Rocks
Posledních pár dní bylo opravdu nabitých (nebo nabytých? v tomhle jsem nikdy neměla tak úplně jasno...) - nejdřív rychlo víkendový výlet do Berlína a pak rovnýma nohama do vysokoškolského života, ou jé! :) No, a tak se omlouvám, dělím se o pát fotek a brzo budu pokračovat ve Once Upon a Time tagu! :)

Vaše Juls