Once Upon a... Yoga! Day 30 !!!

10. prosince 2015 v 9:14 | Juliet Rocks |  Once Upon a... Joga!
Páni... Nikdy bych neřekla, že to vážně dodržím a dokončím! :) Pravda, vynechala jsem asi 3 dny, ale všechno jsem dohnala a končím v termínu! :) Tak doufám, že budete shovívaví a "započítáte" mi to do splnění challenge. ;) :)
1) JógaUf uf. :D No, nejradši bych si jako odměnu taky dala pořádně do nosu, ale jelikož u sebe nic nemám, bude mi muset stačit zítřejší "odpočinkový" den s balením a připravováním posledních vánočních dárků, badmintonovým turnajem a konečně... S filmem!!! :3

2) OUAT


Á, tak tohle je již známá historie. ;) V roce 2011 jsem byla o prázdninách na návštěvě u mojí BF(F) Šíši a chtěly jsme na něco koukat. Jelikož ale bylo dost času (více večerů) a nevěděly jsme co za film, chtěly jsme jít do seriálu. Hned nás nadchnuly 2 - The Walking Dead a Once Upon a Time. Jelikož jsme se ten večer ale chtěly bát, šáhly jsme po zombie. No a Once začala sledovat každá sama, nezávisle na sobě, potom, co jsme od sebe odjely. Protože řekněte, která romantická duše, by se ihned nezamilovala do představy pohádkových postav uvězněných v našem světe??? ♥♥♥ A pokud by vás ještě ani tohle nepřesvědčilo, tak co potom tohle?


Oh bože, zase jsem se zamilovala! ♥ To BYL tak dokonalý seriál! :3 Teď už koukám spíš ze setrvačnosti, a proto, že miluju ty postavy. Seriál jako takový... Přiznejme si to, stojí za prd. :/ Pořád se opakující stejná zápletka, postavy nikdy neumírají, neustále se napravují a zase "kazí" (viz. Gold v úplně nejposlednějším díle), všichni jsou příšerně naivní a nebo zase neuvěřitelně nedůvěřiví... No, pokud se teprve chcete začít koukat, dám vám pár doporučení. ;)

Nedívejte se na víc, než první dvě série. Vážně, budete zklamaní. Nemyslím ze seriálu samotného, z toho jsem pořád nadšená a je to můj největší miláček (jak říkám, dky těm postavám a jejich historii a vývoji), ale... Budete zklamaní z toho, kam se to pohnulo, a jak se to, oproti prvním dvěma sériím, "zkazilo".

Vím, že mě teď nejspíš všichni Onceři ukamenují, ale... Tohle je můj upřímný názor. JE TO PROSTĚ TAK! :P

První série je bezpodmínečně dokonalá, 10 * z 10, 100% ze 100.

Druhá série... Bez posledního dílu také. A poslední díl bez posledních 10 minut, které vám ráda předělám a převyprávím tak, že to všechno skončí happy endem. Protože... Rozhodnout se v posledních 10 minutách, že budu v seriálu pokračovat, když jsem se ho celou sérii snažil ukončit a "dořešit" všechny záležitosti všech postav je... Prostě hrozný, fakt.

A co následuje potom? :/ 3A (rozumějte první půlka třetí série) bylo to nejhorší, co ve Onci vůbec vymysleli. ;) Asi 3 moje kamarádky, které to do té doby sledovaly, tady skončily a nemyslím, že byly samotné. I já měla problémy. ;) A moje ségra pokračovala dál jen proto, že jsem ji přesvědčila, že se to dál zlepší. A ano, zlepší, jenže...

Není to prostě už to, co to bývalo...

Končím, ale ještě předtím, abych si vás Oncery udobřila, vám slíbím... Vánoční Once povídku! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 10. prosince 2015 v 10:00 | Reagovat

Já myslela, že ouat miluješ... 😓

2 Juliet Juliet | Web | 10. prosince 2015 v 10:49 | Reagovat

[1]: Myslela jsem si, že to nepochopíš. Respektive se ani není čemu divit, když tomu pořádně nerozumím ani já. ;) Ono totiž mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. ;) Teď nemyslím, že bych Once snad nenáviděla, bože, to ne! Jen... Když se zpětně podívám jak a kde to začalo, mrzí mě, jak to pokračuje. ;) Jasně, podsvětí bude super a zase to nabere grády, ale... Once miluju, to rozhodně, je to můj nejoblíbenější seriál hned za Přátelemi, jen... Si prostě myslím, že už to není to, co to bývalo. ;) Pořád jim totiž nemůžu odpustit Frozen a Brave (i když jako postavy jsou skvělý, ne že ne), protože to jsou prostě nové pohádky, které tam rozhodně nepatří. Jako řekl někdo na edně v komentářích - to už se tam rovnou může objevit Harry Potter nebo Medívek Pú (a milion dalších).

3 Pomněnka Illienel Pomněnka Illienel | E-mail | Web | 10. prosince 2015 v 20:04 | Reagovat

Za jogu i dokončení challengemáš můj velký obdiv! Napíšeš nějaké shrnutí? Mě by dost zajímalo, nakolik pro tebe tahle challenge (resp. to zveřejnování dnů na blogu) mělo smysl - jak a v čem a do jakémíry Ti to pomohlo v plnění, popř. co dalšího Ti to přineslo. :-)
Jop, příběh jak jsi začala s Once si dobře pamatuju. Jen...smím se zeptat, odkdy u jména Šíši píšeš BF(F), namísto BFF? I když vím, že mi do toho asi nic není,promin. Zapomen na to a neodpovídej (teda na tohle, na toostatní jo!). Bylo by fajn, kdyby se OUAT dalo stáhnout i s titulkama a vypálit nebo se na něj šlo koukat bez netu. :-) sledovat to v televizi je mimo mé možnosti. Jo, řekla jsem si, že dokoukám 1. sérii a dál nepůjdu, částečně i na Tvé tehdejší varování. Ale pokud bys mi napsala podrobný alternativní konec k těm posledním 10 minutám 2. série - možná bych koukla i na tu. :D Přece jen to nemá zas tak strašně moc dílů. Ale záleží na tom, co mi doporučíš. :-) A jinak...možná se budeš divit,možná se divím já, ale Tvé vysvětlení vztahu k Once a jeho hodnocení chápu. :-) Jen je tomožná napsané dost rázně a kriticky, nevím, jestli se to někteřích onceřích srdíček nedotkne. Kdyby šlo o Lotra nebo HP, mě by se to asi takto podané dotklo a byla bych z toho smutná, i když jinak různé výhradyk obojímu chápu. :-) Doufám, že vánoční povídku k Once zveřejníš i tady na blogu. :-) A moc se na ni těším.

P.S. Prosím Tě, CO PŘESNĚ sis z Once věcíobjednala na Amazonu???!!! :O :-(

4 Juliet Juliet | Web | 10. prosince 2015 v 21:09 | Reagovat

[3]: Určitě, chystám se na to. ;) Jinak... Brzy bude nadabovaná verze, třeba ta pak půjde stáhnout a vypálit. ;) Jinak ale verze s vloženými titulkami (čili také "stažitelná" a "vypálitelná") už existuje, když budeš chtít, dám ti na ní odkazy. :) A tys tu 1. už dokoukala celou??? :O Jinak ROZHODNĚ ti vřele doporučuju sérii druhou. ;) A jiný, alternativní konec, ti převyprávím pouze v případě, pokud budeš vědět, že na další sledování nemáš čas a chuť, ale pevně věřím, že se do těch postav zamiluješ stejně jako já a budeš chtít dál sledovat jejich životní příběhy. :) A ano, asi jsem to napsala dost drsně, ale přišlo mi, že (jakožto skalní fanoušek, co seriál sleduje od začátku až do konce) jsem v právu. Možná nejsem, co já vím. Ale na svůj názor právo rozhodně mám. ;) A určitě povídku zveřejním, pokud jí někdy dopíšu, uf uf. :( A co jsem si objednala je tajemstvím, nechci přece kazit radost těm, co si o tom po Vánocích třeba přečtou můj článek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama