Červen 2016

Tvoje tvář má známý hlas

11. června 2016 v 23:42 | Juliet Rocks |  Juliet Rocks
Ano, i mně tento pořad dostal. Prakticky od začátku, co jsem ho objevila, tedy druhý, třetí díl? Nu, potom jsem se od obrazovky každou sobotu netrhla - televize byla má! ♥ Podle mě ale v top 4 (a na vítězné příčce) měl být někod jiný... A kdo, ptáte se? Tady máte moji "topku" a jejich, opět podle mě, nejlepší představení.


Once Upon a Time Red´s Untold Tale BOOK REVIEW

5. června 2016 v 14:06 | Juliet Rocks |  Once Upon a Time
Máme tady novinku, neb jsem na tomhle blogu nikdy book review nedělala. Tahle knížka mě ovšem natolik oslovila, že se s vámi musím podělit o mé pocity zní. :)


Once Upon a Time Red´s Untold Tale je, pozor, kanonická novelka o dětství a dospívajícími léty Red předtím, než potakala Snow White. Dozvídáme se mnoho detailů z jejího života, poznáváme mnoho nových postav z její vesnice a hlavně - zjišťujeme mnohem více o jejím příteli - Peterovi. :)


Knížce jsem chtěla okamžitě udělit 5 *, protože se četla naprosto nádherně, příběh byl úžasný a zatáhl vás přímo do pohádky (proto jsem si knihu tak moc šetřila a četla víc než týden, ten pocit při čtení byl totiž naprosto... jedinečný) a nebýt konce, udělila bych jí plný počet, ale konec a následný díl Once Upon a Time o Red, který jsem si hned na to pustila, ukradl knížce jednu hvězdičku. Následuje spoiler!!! (Takže kdo by chtěl knihu číst a nekazit si překvapení, ať článek nerozklikává!)


Jsem sběratelka autogramů?

1. června 2016 v 22:35 | Juliet Rocks |  Juliet Rocks
Jistě je každý známe. Ty, kteří píšou kdoví komu jen proto, že je to baví. Milují ten pocit, když ve schránce objeví obálku ze zahraničí. Když ji otevřou a tam... Podpis a ještě s věnováním! Jsem jednou z nich?