Příběh nešťastné lásky.

18. listopadu 2016 v 15:15 | Juliet Rocks
Dnes vám chci převyprávět jeden romatický příběh, který mě dostal do kolen. Enjoy!


Začátek byl nudný, začněme od akční scény: (On byl její nadřízený, ona sekretářka...?) Společně se vloupali do konkureční firmy, aby ukradli dokumenty potřebné pro tu svou. Neměli to ale dobře promyšlené, a tak je uprostřed hledání někdo vyrušil. Schovali se za stůl a museli se namáčknout těsně k sobě. Vyměnili si takový ten zamilovaný pohled plný touhy a políbili se.

Začli si spolu. On byl ale ženatý a vychovával s manželkou 12 dětí - 6 společných a 6 jeho z předchozího manželství. Ona chodila i k němu domů, jeho děti jí měly rády, hlavně ta nejmladší, roztomilá holčička.


Její matka jí to rozmlouvala. Neposlouchala ji a přesto v tom pokračovala. Když jednou přišla k němu domů, vrhli se jí děti k nohám, řka: "Mamka s taťkou jsou teď v ložnici, ale tam teď nesmíš." Hned jí to došlo. Byla zničená. Napsala mu vzkaz: Je konec. Miluju tě. Mrzí mě to.
Ten příběh. Je můj vlastní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | 19. listopadu 2016 v 12:59 | Reagovat

Pohle čeho to je???

2 *-Maggie-* *-Maggie-* | Web | 26. listopadu 2016 v 16:13 | Reagovat

Nooo, do kolen me to nedostalo, ale je to smutny... Spis me to mozna ale nastvalo, protoze sestrenka taky chodila se zadanym a vim jak na pytel to bylo :-D
Vic mi rek spis ten obrazek, ten pocit znam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama