Ostrava!!! (+ moje nejoblíbenější Jarkovy písně)

29. dubna 2017 v 17:37 | Juliet Rocks |  Juliet Rocks

Dlouho jsme tu neměli článek o... Nohavicovi!!! A mě. :)


A o mém výletu za ním, do nádherné Ostravy*. ♥

*a myslím to vážně, žádný oxymorón


Co musím říct hned na začátek je, že kdybych to celé neabsolvovala s Alitheou, bylo to úplně naprd. Ale protože jsem ty dva dny strávila s ní, byl to ten úplně nejlepší čas ever! ♥

Myslím, nevím, jestli jsem se tady na blogu už zmiňovala o tom, že jsem byla na Jarkovi třikrát po sobě v ČB a Havl. Brodě, každopádně jsem seděla 2x po sobě v první řadě a Nohavica mě poznal. ♥ A mně to nedalo a musela jsem mu něco napsat. A tak jsem mu napsala a poslala dopis, který se mi asi týden před výletem do Ostravy, vrátil nazpátek. A tak jsem si řekla, že ho vezmu s sebou a dám mu ho v jeho Heligonce, kam jsme se s Ali chystaly na koncert.


Příležitost nebyla. Jarek měl pozvané kamarády fotbalisty a po koncertě v sále zůstávalo/zůstalo spoustu lidí. A tak jsem dopis jen položila na sedačku a odešla...

"Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry."
Film Moderní popelka


Nu a tím heslem jsem se řídila, řídím a budu řídit. Jen proto, že se bojím, jsem nervózní a lidé mě nechápou, odsuzují či odrazují, stejně si půjdu za svým. A tak jsem Jarkovi do dopisu krom básní, přidala ještě povídku, kterou jsem mu/o něm napsala.

---

A proč do tohohle článku přidávám moje nejoblíbenější Jarkovy písně? Protože... Když začal hrát jednu z nich, prošel se publikem a dotkl se ramen pár jedinců.


Já měla neskonalé štěstí - byla jsem jednou z nich.

Je nesmírně těžké vybrat jednu jedinou nejoblíbenější píseň. Proto mám tři.

1) Jizvu na rtu.Momentálně nejoblíbenější (a to tak, že jsem si ji nastavila jako vyzváněcí tón) je Kříž svůj neseme z filmu Muzzikanti.


A nakonec nejoblíbenější mamky (a řekla bych i spousty "cizích" lidí):


---

Kromě Jarka jsem objevila ještě něco. Nebo někoho. Novou kapelu. Židovskou. Parádní. A jak jinak než Ostravskou.

♥ Klezmerová kapela Simcha. ♥


Na úplný závěr bych ráda poděkovala Ali. Za jedny z nejparádnějších dní... Mám tě ráda! ♥

Juliet


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *-Maggie-* *-Maggie-* | Web | 1. května 2017 v 11:13 | Reagovat

Je to dobré motto podle kterého se řídit :) Taky bych se jim řídit chtěla, ale bohužel strach u mě pořád vítězí :( :D .. Super, že jsi byla jedna z "vyvolených" :P Předpokládám, že ty "obrázky" měly být odkazy youtube, ale nešli mi spustit :( :( Ale pustila jsem si aspoň Starého muže, a ten se mi líbil :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama